Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem szabad leválasztás...

Miért nem szabad leválasztás nélkül kihúzni az adathordozót?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam, hogy adatvesztés lehet, ha kihúzom leválasztás nélkül. Sosem történt még ilyen velem, én kisgyerek korom óta kihúztam a pednriveot leválasztás nélkül, most kezdtem csak el ezt a módszert. Sosem veszett el semmi, minden adat megvolt.
2022. jan. 10. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Se a gép se a pendrive "nem szereti" a leválasztás nélküli eltávolítást. A pendrive tönkrement ha ez írás közben történik
2022. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tönkremehet
2022. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nyílván nem írás közben húzom ki....
2022. jan. 10. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már olyan aki mikróba akart macskát megszárítani. Nem vagyunk egyformák a javaslat az összes vásárlónak szól.
2022. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

adatvesztés, van/volt ilyen beállítás is evvel kapcsolatban:

[link]

[link]

2022. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csinál semmi nagy dolgot a cucc, akkor biztosan nem lesz baja. 97 óta van számítógépem, de soha egyetlen pendrive-omnak nem lett baja, pedig én aztán nem szarakodok.
2022. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába nem írás közben húzod ki, attól még lehet írás. Másoláskor lehet hogy csak cache-be másol, majd utána a külső adathordozóra. Van hogy ha azonnal leválasztásra nyomsz a másolás végével, ki fogja írni hogy nem lehet. Pár másodperccel később már igen. Emellett bármilyen program írhat arra a külső meghajtóra, nem csak te magad azzal hogy konkrétan rámásolsz valamit. Nem tudhatod mikor van lemezművelet.
2022. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!