Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felpörögnek maximumra a...

Felpörögnek maximumra a ventillátorok és elmegy a kép.Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vettem egy gépet, aztmondták ,hogy néha túlmelegedik a monitor ezért lekapcsol, úgy voltam vele majd lecserelélem. De amikor elmegy a kép vele együtt felpörögnek a ventillátorok teljesen és elmegy a kép. 2 hétig nem csinálta tegnap csinálta 2x egyszer ujrainditottam és jóvolt, utana a másodiknál sokszor kellett és hagytam is kb. fél órát mert csak egy csík volt a monitoron. Ma bekapcsoltam és egyből csinálta. Videókártyára gondoltam ,hogy rossz de a jatekok es minden viszont nagyon gyors és jól működik. Ötletek?

2022. jan. 16. 15:36
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

monitor tulmelegedik?


rossz? Mi rossz benne ha jol mukodik?


ha monitor=videokartya...


vagy nem tudom mire gondoltal te vagy mas akkor igen megeshet hogy jobb szelozes kell


de a proci is tulmelegedhet vagy mas is


AfterBurner (RivaTuner) -el monitorozhatsz (megfigyelhetsz) mindent hofokokat orajeleket stb.


milyen geprol van szo?

gephaz milyen? hutesek rajta?

vga tipusa?

tapegyseg tipusa?

procin gyari huto van?

alaplap tipusa

2022. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
vagy kisebb progi az orjelek hofokokhoz a GPU-Z pl.
2022. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
ellenben viszont ha valoban szoszerint kell erteni amit irsz, tehat egy hasznalt es hibas monitorrol (megjelenitorol) van szo akkor azt igyis ugyis erdemes lenne mielobb lecserelni, kitudja milyen balesetet is okozhat (tüzeset) hiszen fizikai baja lehet ha tulmelegszik
2022. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na álljunk meg, az hogy a MONITOR TÚLMELEGSZIK és ezért felpörögnek A GÉPBEN a ventik és es teljesen megáll a tudomány az számomra egy eléggé összeférhetetlen dolog.


Szedd le mondjuk az MSI afterburnert és nézd meg a VGA hőmérsékletét.

Lehet csórikám már olyan öreg hogy megállt rajta a paszta.

2022. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a monitor a rossz szerintem. Letöltöttem az msi afterburnert néztem a hőfokokat de minden normális. beállítottam a ventillátorokat is most egy ideje már nem csinálja, le is kopogom. Szerintem a paszta lesz az a videókártyán, de még nemvolt időm megnézni.
2022. jan. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!