Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A meghajtó miért nem ismeri...

A meghajtó miért nem ismeri fel az üres hang CD-t?

Figyelt kérdés

Egy notebookról van szó.A számítógép minden funkciója normálisan működik,nincsenek rajta vírusok.Érdekes hogy a meghajtó a műsoros CD-t felismeri,lejátsza,bemásolja,az adat CD-t szintén,programokat telepít stb..A gond a CD-R,-RW lemezekkel van.A mostani állapotig kb. 120 üres CD-t tudtam írni.Nem egyik pillanatról a másikra romlott el,ez egy folyamat volt.Az elején minden ok.,az első jel,hogy nem törölte a kiírt CD-RW lemezt.Aztán nem játszotta le,utána nem másolta be,és a múltkor nagy nehezen még ki tudtam írni 2 CD-R lemezt,de most már fel sem ismeri egyiket sem.Azt írja ki,hogy üres a meghajtó tegyek be egy üres CD-t,holott benne van.A számítógép is ezt jelzi ki,és a CD író programok is,többet kipróbáltam.

A gép még garanciális.Mit gondoltok mi lehet a gond?Meg tudom javítani?Vagy nincs más út,mint a szervíz.Másfél éves a gép,még azt se lehet mondani hogy nevesincs márka lenne.


2010. szept. 9. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Garancia->Szerviz->DVD csere garanciában

vagy.

Buherálás->Garancisvesztés->DVD csere pénzért.

2010. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!