Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya csere után nincs...

Rehab98 kérdése:

Videókártya csere után nincs internet?

Figyelt kérdés

Az a helyzetem hogy minden jól működött a pc-men viszont amint videókártyát cseréltem nem tudok vezetékesen netet biztosítani a számítógépemnek.

Adatok

Alaplap: Asus B360 pro gaming

Ram: kingston 16 GB

Processzor: I9-9900K

Videókártya: Zotac RTX 3070ti (régi MSI GTX 1050ti)

Már minden szoftveres dolgot megcsináltam mint a bios frissités driver frissítés, törlés ujratelepítés de semmi.

Az eszközkezelőben van az internet illesztőprogramban a LAN-nál egy figyelmeztető jelzés és ezt irja: intel(r) ethernet connection (7) i219-v not working code 10

Kép: [link]


LAN adapter USB-s vagy hálozati kártya esetleg alaplap csere lesz e a megoldás válaszatokat előre is köszönöm :)



2022. jan. 20. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"cseréltem nem tudok vezetékesen netet biztosítani a számítógépemnek" micsoda? A kettőnek semmi köze egymáshoz...valami más lesz a gond, biost frissiteni meg szerintem hülyeség volt, nem lehet hogy szimplán pont nincs net?


Egyáltalán nem is értem...most be kötötted a net kábelt vagy nem? Ennek így nem sok értelme van.

2022. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nincs net...vagy az alaplap szart be akkor (ez ami még lehetséges) bocs hogy kihagytam.
2022. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Internet 10000% hogy van és vezetékesen be van dugva az internet viszont nincs internet
2022. jan. 20. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Dugd össze a routert és a gépet, majd a routert húzd ki 1-2 percre, aztán dugd vissza.

Szivatott ez már engem is, ne kérdezd mi benne a logika, de működik.

2022. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!