Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptop kijelzőének csak...

A laptop kijelzőének csak hátér világítása van?

Figyelt kérdés
Üdv! Nemrégiben előkerült egy régebbi asus rog g60v tipusú laptop ami a családban volt de levolt rakva hosszú ideig mert nem működött ma kiszerettem volna próbálni hogy konkrétan mi is lehet vele a gond sajnálom kidobni mert anno nagyon jó laptop volt és mégis csak egy asus rog minden féle akkori csúcs hardverekkel ,szeretem az ilyen régi dolgokat :) szóval az lenne a probléma hogy bekapcsoláskor a kijelzőnek van háttérvilágítàsa viszont képet nem ad a laptop vga portrol ad monitorra képet tehát működik csak a saját kijelzője nem felse villan rajta semmi fn gomb segitségével a kijelző fényerejét is lehet álítani próbáltam a kijelző csatlakozóját működés közben lehúzni és akkor teljesen fehér képet ad a kijelző ez jelenthet valamit? Talán a kijelző rossz?vagy a szalag kábel talán az alaplap?köszönöm előre is a válaszokat és bocsi a kimerítő kérdésért:)
2022. jan. 23. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

hátér-háttér

levolt - le volt

felse - fel sem

álítani - állítani

szalag kábel - szalagkábel

, - vessző, segít tagolni a tagmondatokat.

2022. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak úgy megsúgom nem a magyar az anyanyelvem de azért jól megy nem? Remélem felizgultál és elég hajlékony vagy hogy befald magadnak:)
2022. jan. 24. 06:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem pl. a német meg az angol nem az anyanyelvem. Megköszönöm, ha veszik a fáradtságot és kijavítják. :)


De hát a butaság és az egó kézen fogva járnak.


Felvidéki magyarként nem ér másik anyanyelvre hivatkozni.

2022. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem felvidéki vagyok nem találtad el.Ezen veled nem fogok vitatkozni...Nem kértem hogy kijavíts ez nem ego kérdése. Ne nekem firtazsd az önjelölt magyartanár jellemed.
2022. jan. 24. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kéretlenül is szívesen segítek az embereknek, mert önzetlen vagyok. :)


De egó kérdése, mert tovább puffogsz.

2022. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!