Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb ár-értéket nézve hol...

Legjobb ár-értéket nézve hol érdemes laptopot venni, illetve milyen márkában érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés
Legfőbb célom az lenne, hogy munkaeszközként tudjam használni. Semmilyen extra teljesítményt nem igénylek. Kisebb statisztikai programokat (jamovi, spss) jó lenne, ha minden gond nélkül futtatna. Érdemes lehet ilyenkor használtban is gondolkodni?

2022. jan. 25. 02:29
 1/1 Mr.okos ***** válasza:

Üdv!


Szerintem Asus, Lenovo, HP, Dell ezek mind jók. Én Asus-t és Lenovo-t használtam nem volt velük gond.

legalább i3-at de inkább i5-öt választanék, 8gb RAM alap, de ha van keret rá érdemes 16gb-ot. Vagy ha 8gb, akkor lehessen bővíteni. Ma már csak SSD-vel érdemes laptopot venni. Kérdés, hogy mennyire legyen kompakt a gép (kicsi, könnyű), mennyire lesz hordozva.

Amennyiben újban gondolkozol ajánlom az árukeresőt, összehasonlítás miatt. Én használtat csak megbízható helyről vennék, sok helyen még garanciát is vállalnak a használt cuccokra.

[link]

Róluk pl. jókat hallottam.

2022. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!