Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy usb-sata átalakítót...

Vettem egy usb-sata átalakítót, rádugtam a gépre olvasta is az adataim lehúztam majd fél órával később megint rádugtam és már nem olvas semmit, 3 hdd vel próbálkoztam mindegyiknél usb eszközhibát ír, hogy nem ismeri fel. mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2022. jan. 29. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az átalakító rossz.
2022. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyet vettél? Kap külön tápot?
2022. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2022. jan. 29. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát az összes táp, amit kap, az usb-től jön? Nincs külön 220-as trafója? Mert akkor szerintem egyszerűen nem mindig jut neki elég áram a portból.
2022. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs kulon de ennek igy mennie kellene ahogy ment is eloszor azota meg usb hiba van.
2022. jan. 29. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
A kapott áram mennyisége portonként eltérő és nem mindig állandó. Attól, hogy egyszer-egyszer megy, lehet, hogy máskor nem fog, mert nem jut elég áram. De ha ennek így "mennie kellene", akkor ez ennyi.
2022. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
900 mAh ad le az usb 3 portom azzal boven mennie kellene regebbi porton is lehet hasznalni kulso merevlemezt ami meg csak 500 mAh ad le. Es sehol se hasznalnak kulon tapot se.
2022. jan. 30. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!