Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » He𝗅𝗅o! Van egy rog strix...

He𝗅𝗅o! Van egy rog strix g512lu laptopom. Most windows 10 van rajta, de nem tudom hogy lehetne rá 7-et telepíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval csináltam egy telepítő usb-t, minden rendben, a telepítő elkezdett tölteni. Viszont már az elején kifagyott, a windows logó közben. Próbáltam többször is elindítani, hiába. Utána elindítottam magáról az usb-ről a telepítőt hogy úgy mit csinál. Itt már rendesen elkezdett tölteni de 20 %-nál kiírta hogy hiányzik egy driver.


Proci: I7-10750H @2,60 GHz (tudom hogy nem támogatja, de régi gépen sikerült valahogy 8. gen i7-tel felrakni windows 7-et :D)


Az lenne a kérdés hogy fel lehet-e rakni windows 7-et, és ha igen hogy?



2022. febr. 5. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Legacy-ban próbáltad indítani? Persze akkor az usb-t is úgy kell megírni. Biztos ismerte már az uefi-t a w7 is, de ez lenne az első ötletem. Azt már meg se kérdezem, miért vagy ilyen mazo... :)
2022. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Legacy nincsen sehol a biosban, olyat hallottam hogy elvileg az új alaplapok már nem támogatják
2022. febr. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!