Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtan mennyire érdemes...

Használtan mennyire érdemes számítógépet venni? Ha igen akkor milyet és hol?

Figyelt kérdés
Nézegettem már például marketplacen is, leginkább játékra szeretném viszonylag olcsón jót, amin a legtöbb mai játék elmegy.

2022. febr. 7. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én HA-t (hardverapro.hu) javaslom, ott van visszajelzési rendszer az eladókról/vevőkről így azért könyebb eldönteni, hogy mennyire bízol meg az eladóban.


Az, hogy milyen gépet vegyél pedig függ attól, hogy milyen elvárásaid vannak adott felbontáson, az általad játszani kívánt játékok közül melyik vagy mik a legmegterhelőbbek (esetleg konkrét címet/címeket írj).

Meg persze attól, hogy milyen mély a zsebed.

2022. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használt piac se olcsó, én csak olyat vennék amire még van egy kis garancia, hogy ne legyen annyira rizikós.
2022. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Játékokra például ezekre gondolok, és hasonló kategóriások

Például forma 1, gta, cyberpunk, ets, fifa, witcher, far cry, red dead redemption, stb ilyenek

Összegben olyan 130-150 között gondolkodtam egyenlőre, de nem feltétlenül most szeretnék vásárolni, egyenlőre csak tervezgetek

2022. febr. 7. 12:23
 4/7 Unari ***** válasza:

Nos nem akarlak elkeseríteni de ennyi pézből szerintem csak a videokártya jönne ki használtan (egy kis túlzással mondva). Legalább egy százast hozzá kell dobni minimum (és lehet hogy keveset is mondtam) komplett gép esetén hogy megmoccanjanak a játékok. Sajnos a használt piacon is felmentek az árak.

A legjobb kompromisszum akármennyire is óckodnak tőle sokan a konzol vásárlása.


Most akarok én is PC-t összerakni és látva az árakat igen el vagyok keseredve, de nekem sajnos muszály egy másik, mert dolgozni a szoftver miat csak azon tudok.


A nyáron én is vettem PS4 pro-t 95 ezerért használtan 5 játékkal pont ez miatt és nem bántam meg. A fent említett játékokat és az összes újat ami kijött (kivéve a ps5 spec) vígan viszi és hétvégén toljuk a COD warzont (ami ingyenes minden platformon) akadálymentesen crossplayben a haverokkal egér billentyűzettel. Ráadásul szövegszerkesztőt, emailt közösségi médiát, sima böngészést, zene hallgatást ,film nézést mindent a konzolon is szoktam használni. A munkát kivéve szinta leszoktam a PC-ről. Ha a játék a lényeg én azt mondom engedd el a PC-t nem éri meg. Még az új konzolok vásárlása is jobban megéri mint PC-t összerakni. Szomorú de ez van.

2022. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Semmilyet nem érdemes használtan venni!!!
2022. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konzolom van egy xbox one s, de aztán ebből is gondok tudnak adódni, hogy nincs olyan kormányon ami kompatibilis hozzá, csak pchez
2022. febr. 8. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!