Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy éven belül elromlott az...

Egy éven belül elromlott az laptopom aksija. Érdemes bevinni?

Figyelt kérdés
2 év garancia van a laptopra [Toshiba], vasárnap lesz egy éve hogy megvettem (aksira ha jól tudom csak egy évet vállalnak). Nem tudtam hogy mikor nem hálóról használom, akkor ki kell húzni, sőt azt gondoltam, hogy még néha jó is, ha teljesen lemerítem 5%-ra, majd újra fel. elég sokat használtam. Naponta minimum 3 órát. Így 11 hó alatt teljesen tönkrement. Már vagy 20 percet bír max. S a Winfos is kijelzi, hogy le kellene cserélni. Az a gond, hogy a doboza távol van eléggé. S így nem nagyon akarom leadni. Félek hogy a gép is rosszabb lesz így. Egyáltalán kicserélnék e szerintetek? Olyan szerintetek lehetséges, hogy elég az aksit leadni?
2010. szept. 10. 21:27
 1/2 tamasoft ***** válasza:
Szerintem mindenképp megér egy próbát, ha még benne vagy a garanciális időben.
2010. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probat meger, de annyival is fogsz maradni. A leirtak alapjan te hibadbol ment tonkre, szoval valoszinutlen hogy valamit is cserelnenek(amugyis az akksi garancia az nagyon kenyes dolog).
2010. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!