Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri utángyártott xbox 360...

Megéri utángyártott xbox 360 kontrollert venni?

Figyelt kérdés

Fekete, vezetékes kontrollert vennék. Sajnos már csak utángyártottak vannak a piacon. Ahogy látom akad 1-2 helyen ahol az Xbox logó még a helyén van, de sok az olyan ahol ott csak egy fém kör van.


Valaki vett már ilyesmit? Megéri befektetni rá?



2022. febr. 11. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Eredetit se éri megvenni.


Miért nem veszel xbox one controllert? vezeték nélküli, de van hozzá vezeték úgy is használhatod

2022. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eredetit megérné, én sokkal jobban szerettem mint a One-s változatot és nagy hátránya nincs, max talán annyi hogy más eszköz nem nagyon csatlakozhat rá.

Utángyártott viszont felejtős, ami valódi előny hogy minőségi alkatrészekből épül fel, amik lazán elmennek 5-6 évet is teljesen elveszti.

Most újonnan én is a One kontrollert javaslom, 20-25k sok lehet érte de 10 évig nem kell venned az biztos, szóval megérheti.

2022. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mármint én egy ilyen kontroller gyűjtő féleség vagyok, és eddig van nekem

- ps5 dualsense

- ps4 dualshock 4

- xbox series x

- nacon compact pro xbox

- nintendo switch pro

kontrollerem, de kéne egy 360 is a csapatba csak hát lehetetlen beszerezni :D

eddig vettem 2 db xbox 360 kontrollert....

1-et használtan, eredetit, vagy 12 éves v mennyi, és a joystickok beragadnak egy egy irányba, és arra fut a karakter a képernyőn.. tehát megfáradt szegény, tönkrement.

Aztán vettem egy utángyártottat, vezeték nélkülit. Azt amin még xbox logo sincs, csak egy fém kör. Na azzal azért szívtam meg mert vezeték nélküli és folyton dobálja el a jelet / nonstop kikapcsolgat.. :D

Vettem hozzá még egy kábelt is, és úgy is folyton kikapcsolgat ami fura.


Tehát így gondoltam veszek egy sima kábeleset hátha nem szívom meg. Ez ügyben intéztem ide kérdésemet :D

2022. febr. 12. 06:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak vezetékes érdekel? Nekem van egy vezeték nélküli fehér, még a régi xbox 360 arcade verzióhoz kaptam, kipróbálni nem tudom már sajnos, de elvileg működik. Oda adom szívesen, ha érdekel, nálam csak itt áll.
2022. febr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!