Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A fekete western digital HDD...

A fekete western digital HDD van olyan szívós,minőségi, megbízható, hosszú élettartamú, mint a lila western digital HDD?

Figyelt kérdés
színkód, zöld,kék,piros,lila,fekete, arany

2022. febr. 12. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a fekete festék erősebb
2022. febr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 5 éve használok egy western digital black 2tb HDD-t, és még mindig kifogástalan állapotban van, szóval igen ugyan olyan megbízható és hosszú élettartamú.


Ez a pontos típusa---> Western Digital Black (WD2003FZEX)

2022. febr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat.
2022. febr. 12. 07:25
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
Ha rosszabb lenne mint a Purple, nem mernének rá 5 év garit adni.
2022. febr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A WD szerint a Black széria játékra van kihegyezve. Mivel a legtöbb jellemző (méret, forgási sebesség, csatoló stb) ugyanaz, mint a legtöbb hagyományos desktop hdd esetén, én csak a DRAM cache méretét látom kiemelkedni, ami ugye nyilván hasznos. De ha többnyire minden más ugyanaz, akkor valószínű ugyanolyan megbízható is, mint a többi WD-s társa :)
2022. febr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ebben nagyon jól elmondják melyik színt mire tervezték https://www.youtube.com/watch?v=rgP6dXjeIzs
2022. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!