Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy bizonyos oldalról tervezek...

Egy bizonyos oldalról tervezek számítógépet vásárolni , a kérdésem annyi lenne , hogy ez az oldal mennyire megbízható és , hogy mennyire lehúzás / túlárazott esetleg ? Info lent.

Figyelt kérdés

Erről az oldalról , mindennel együtt ami nekem kell(ami egész sok , operációs rendszer , monitor , billentyűzet és telepítés) olyan 320k körül van az egész , ami nagyából a keretem teteje és ez , legalábbis nekem egész korrektnek tűnt. Viszont, mivel nem értek ehhez túlságosan gondoltam megkérdezem itt. Itt a link : [link]


Esetleg tippek hasonló kerettel jók lennének ha ezzel gond van. Lehetőleg valami használhatót preferálnék , amin viszonylag új játékok elmennek legalább minimum grafikán.



2022. jan. 9. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Aha, hát a processzor 8 éves, a videokártya pedig játékra alkalmatlan (de ez legalább csak 5 éves)
2022. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezért akciósan 238kt kérnek?

Hát van bőr a képükön.

Alaplap: ASUS B85M-e

Processzor: Intel Core i7-4790 4x4,0GHz

Memória: 16GB 1600Mhz DDR3

HDD helyett 500GB SSD

Videokártya: nVidia GeForce GT1030 4GB


Az operációs rendszert ne ott vedd meg, 4-5000 forintért lehet venni windowst, de ha nem aktiváblod azonnal akkor sincs semmi gond!

2022. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 1030-as videókártyát ma már az integráltak is leverik...

Ez jobb gép mint amit linkeltél:

[link]

210ezer és még marad bőven monitorra, billentyűzetre.

2022. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Láttad a Terminátor filmeket? Ha igen, akkor tudnod kell, hogy a Skynetettel kiborgok gyártását lendíted fel, ha internetre is csatlakozik az újonnan vett számítógép, akkor át fogja venni az irányítást a világ összes rakétája felett, amivel atomháborút robbant ki. Na jó ezt vicces szántam, nem ismerem a boltot, csak a neve miatt kihagyhatatlan poén volt 🤣
2022. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég komolyan túlárazták ezt a gépet.
2022. jan. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
negyed milla ezért ? 4gen i7 gt 1030 egy rissz-rossz 120ssd sincs benne, ráadásul a tápról sincs semmilyen infó,(mért is lenne egy teljesen elhanyagolható alkatrész kappa).... hát ja ESETLEG 80-at megér 90-et ha van rá 2-3 év gari
2022. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elnézést elnéztem van benne ssd egy 500-as (azt hittem hdd) de így vagy úgy 100k a plafon.
2022. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

meg az ssd-ről, memóriáról sincs semmi hogy milyen gyártmány, típus, stb...

ez k. nagy lehúzás

ne vedd meg

2022. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne vedd meg
2022. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!