Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCI hálózati kártyát felkell...

PCI hálózati kártyát felkell ismernie a windowsnak, ha nincs LAN kábel rákötve? Se a eszközkezelő se semmi nem látja

Figyelt kérdés

régi kártya csak kipróbálni akartam, esetleg a kártya a rossz?

Lan-t nem kötöttem rá, mert nem akartam a takarólemezt kitörni feleslegesen ha rossz a kártya


2022. febr. 14. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel kell kábel nélkül is ismernie. Ha nincs hozzá driver, ismeretlen eszközként akkor is meg kellene jelennie az eszközkezelőben.
2022. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csatolas utani elso inditaskor egy kis parbeszedablak jelenik meg jobb lent, hogy uj eskozt eszlelt es telepiti - ha tudja. Ha van a depoba driver, telepiti es hasznalatra kesz. Ha nincs, ismeretlen (kerdojeles vagy x-elt) eszkozkent megjelenik az eszkozkezeloben es manualusan kell drivert keresned es telepitened.
2022. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Termeszetesen fentiek akkor, ha eletkepes a kartya.
2022. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják. A kártyát fel kell ismerni.
2022. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor Kuka, nincs az eszközkezelőben kérdőjelesként vagy x-el ként
2022. febr. 14. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Picit tisztitsd meg a csatlakozot, hatha... De ha regi 10/100as cucc, nem igazan van erteke.
2022. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem úgyse, jaja 10/100-as cucc legalábbis amit találtam róla a szerint. d'link fc-515ls
2022. febr. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!