Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox series s kontrollere...

Xbox series s kontrollere miert fagy le neha ?

Figyelt kérdés
Nemreg vettem egy xbox series s konzolt es arra a bosszanto hibara lettem figyelmes, hogy neha a kontroller lefagy. Eddig meg csak Fortniteval probalkoztunk jatszani, de ott kitapasztaltuk, hogy ha van egy targy amit hasznalok azonnal lefagy tole a kontroller. Vilagit de nem reagal semmire. De neha magatol meccs vegen is ezt produkalja. Ilyenkor kiveszem az elemet es visszarakom. Ezutan megy minden gond nelkul. Ez mitol lehet? Termeszetesen a boxot es a kontrollert is frissitettem, nem is talal uj frissitest.

2022. febr. 20. 11:56
 1/5 anonim válasza:

Lehet, hogy közel jársz ahhoz, hogy teljesen lemerüljön az elem


Szerintem próbálj elemet cserélni

2022. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtortent mar ez is sajnos.
2022. febr. 20. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam Fortniteozni és soha nem találkoztam olyannal, hogy a játékon belül valaminek a használata hatással lenne a kontrollerre. Nem lehet, hogy egy bizonyos gombbal van a gond? Ha jól emlékszem az X a használni. Más játékban is csinálja?


Van egy kontroller teszter menüpont a kontroller appban, azt hiszem Xbox tartozékok a neve és egy analóg kar az ikonja. [link]


Ott kiválasztod a kontrollert és alatta valamelyik ikon az a tesztmenü. Kiírja mit nyomsz meg amikor megnyomod. A két pici gombbal lehet kilépni belőle. Zongorázd végig a gombokat meg tarts nyomva is őket egy darabig és nézd, hogy pontos-e. Ha ott is lefagy akkor biztos a kontroller a hibás. Lehet, hogy valami rosszul lett összerakva benne és ha rányomsz akkor megnyomsz egy vezetéket vagy valami. Természetesen ilyenkor garanciáztatni kellene. Ha garis akkor be tudod küldeni futárral csak be kell dobozolnod. A Microsoft fizeti az utaztatás költségét, az xbox.com weboldalon van a telefonszámukon lehet ilyet kérni. A kontrollerekre 1 év gari van.

2022. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy megcsinaltam es minden gomb mukodik. Emagnal vasaroltam a keszuleket. Visszakuldtem es vettem egy vadonat ujat. Az uj is ugyan ezt produkalja. Csak ennel az egy jateknal van ez a problema. Minden frissitve van. Egyszeruen nem ertem, hogy lehet 2 vadonat uj konzolnal ez a hiba. Most ezt is kukdjem vissza es kiserletezzek egy harmadikkal? Egyszeruen semmi otletem nincs mar.
2022. febr. 22. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor valami más hibának kell lennie. Lehetetlen, hogy ugyanazt produkálja két különböző joy is. Különösen, hogy csak egy játéknál. A kontrollerbeállításokban lehet, hogy állítottál valamit a játékon belül? Ha bemész a settings menübe ha jól emlékszem ott az LB/RBvel tudsz lapozni és keresd meg azt a menüt ahol a kontrollert látod. Valami ilyesmi: [link] Ott látod azt is melyik gomb mit csinál. Nézd meg nincs-e egy gomb több dologra is állítva vagy hogy a használni (interact) az mire van állítva.
2022. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!