Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha laptophoz kötök külső...

Ha laptophoz kötök külső vincsesztert, akkor az arra telepített prpgramokat el tudom érni bármikor, amikor bedugom a gépbe vagy akkor nem húzhatom ki belőle többet?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha buta kérdés, de sosem csináltam még ilyet😅
2022. febr. 25. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kihúzhatod.

Viszont az a programoknál már nem működik, hogy ha külső eszközre telepíted és másik gépre csatlakoztatod. Mivel a programnak csak egy része a telepítési mappa, egyéb fájlokat, rendszerbejegyzéseket, beállítások, ideiglenes fájlokat, mentéseket azon a gépen tárol amelyikre telepítetted. Amikor egy másik gépen próbálod a telepítési mappa tartalmát elindítani a külső tárolóról, akkor az összes egyéb ilyen fájl hiányozni fog, amitől sok esetben a program kilép, összeomlik vagy el sem indul.

2022. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más eszközön nem akarnám megnyitni őket, csak azon az egy laptopon, amin dolgozom, illetve az egész család használ. De köszönöm, akkor elvileg ez egy megoldás lehet a probelmámra
2022. febr. 25. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Portable programok futtathatók bárhonnan.


Különben van, hogy telepítesz hagyományosan egy programot kimásolod a mappáját, és használható portable-ként.


De annak mi a célja, hogy be van kapcsolva a gép + rádugsz egy külső HDD-t, ami terheli a géped? Inkább magáról a gépről futtass prg-kat...szerintem.

2022. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!