Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sűrgős! Miért van az hogy nem...

Sűrgős! Miért van az hogy nem látja a Windows 7 a videokártyámat? (asztali gép) bővebben lent.

Figyelt kérdés

Amikor felraktam a Windows 7-et nem ismerte fel magától az alaplapot meg a videókártyát sem:S jó ezt feltettem megam és jó is lett(már semmilyen driver nem hiányzik,legalábbis az eszközkezelő ezt írj) ám amikor belépek a Windows élményindexbe ott az írja hogy Videókártya: semmi

Játékra szolgáló videókártya : nem található:S a drivereket nem tudtam én magam feltettni mivel nem voltak Windows7-es driverek hozzá így a DriverMax-hoz fordúltam és elvileg működött is de mégsem:S


2010. szept. 13. 06:12
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az egyik Windows verziótól sem volt és lesz elvárható, hogy több millió forgalomba lévő driver-t alapból feliosmerjen.


Ha jó akarsz megadnak, akkor mellőzöd az ilyen driver kereső szoftvereket.

Rakj fel egy Everest -et vagy SIW -et, ezek megmondják neked milyen hardverek vannak a gépedben. Ezek ismeretében Google barátoddal szépen egyesével meg tudod találni a megfelelő driver-eket.

2010. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-> Gyártó weblapja.

Ha régebbi kártya, elképzelhető hogy nincs driver. Ez pech.

2010. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
100%
Windows 7 esetében sok esély van arra is, hogy a Windows Update -el is tudsz driver-t találni.
2010. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!