Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell laptop (régebbi típus)...

Dell laptop (régebbi típus) billentyűzet háza (angolul palmrest) nagyon gyűjti a port. Ez ellen van valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés
Gondolok itt valami anyagra vagy hogy hogy kéne tisztítani, mert az egész felület olyan, mintha ragacsos lenne, állandóan poros/csúnya.

2022. márc. 18. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A billentyűzet háza nem "palmrest". A gombok alatti szélesebb részt nevezik magyarul csuklótámasznak, ha van ilyen rajta.

Nedves mosószeres ronggyal le tudod törölni, én fejjel lefelé szoktam, akkor nem folyik bele.

2022. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Kevesebb zsíroskenyeret egyél gépelés közben.. 🤓
2022. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem eszem zsíros kenyeret kedves 2-es válaszoló. Se semmit, mert vigyázok rá, tehát nem ételtől/italtól "ragad". Eleve az anyaga ilyen, ezért érdekel, hogy azzal lehet-e kezdeni valamit.
2022. márc. 18. 18:43
 4/6 A kérdező kommentje:
*se semmit a laptop körül/felett
2022. márc. 18. 18:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Az 1-es válaszolónak pedig, nem tudom hogy hívják magyarul, de utánanéztem, angolul a palmrest néven árulják azt a laptop alkatrészt, ami a billenytűzet körül van. Csuklótámasz néven is írhattam volna akkor, mert konkrétan ez, illetve a billentyűzet feletti rész még.
2022. márc. 18. 18:45
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Sűrűn takarítod... Egyebet nemigen tehetsz, maximum még lefóliázhatod.
2022. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!