Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új Gigabyte GeForce GTX 1650...

Új Gigabyte GeForce GTX 1650 4GB OC 4G kártyán számomra furán működik a venti, ki-be kapcsolgat pár percenként. Előtte 1050TI volt a gépben, drivert nem cseréltem. Mit érdemes kipróbálni, beállítani?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit tennék hozzá, hogy silent mód-ot próbáltam auto helyett a tuning szoftverben, talán egy csöppet jobb volt, de annyira azért nem.
2022. márc. 30. 15:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Az új kártyák mind ilyenek. Csak akkor hűt ha arra tényleg szükség van, nem kell aggódnod miatta.

De ha mégis nagyon zavar akkor mindenféle piszkálás nélkül előbb vidd vagy küld vissza ahonnan van és ingyen bérmentve megnézik

2022. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xKakashix ***** válasza:
100%
nem kell visszaküldeni semmit, nekem gigabyte 1060 6gb-om csinálta ugyanezt, leszeded az MSI Afterburnert, állítasz egy egyedi venti profilt és kész és a vga drivert is töröld DDU-val, és telepítsd újra, vga cserénél kötelező még akkor is ha maradtál nvidiánál
2022. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor újratelepítés lesz előbb és meglátom. Köszik!
2022. márc. 31. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!