Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gainward gtx 760 Phantom 2GB,...

Screamer20 kérdése:

Gainward gtx 760 Phantom 2GB, aminek az lenne a problémája, hogy egyik napról a másikra nem adott képet, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. a fent említett kártya egyik napról a másikra nem adott képet. Főként játékra volt használva, nem volt overclockolva, nem volt piszkálva. Néha ki lett fújva, pasztázva, de nem ezt követően ment tönkre, szóval nem hiszem, hogy takarítás közbe sérült volna meg. A ventilátorok maximumon pörögnek, kép pedig egyáltalán nincs. Valaki tudja, hogy ez grafikus chip, vagy vram, vagy zárlat esetleg? Azért lenne fontos, mert nem tudom, hogy érdemes e így foglalkozni vele. Minden választ előre is köszönök!

2022. ápr. 1. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Le lett tesztelve egy másik gépben is és ott sem adott képet. A gép amiből eredetileg ki lett véve, abba raktam egy másik kártyát, úgy működött minden.
2022. ápr. 1. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen zárlat, ha tippelni kéne.

https://www.youtube.com/channel/UCHhjzdsx2tONc0vXRHXznTw


Amúgy írj neki egy mailt, szerintem tud rá egy pontosabb ötletet mondani, és hogy érdemes-e vele foglalkozni.

2022. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom. Köszönöm.
2022. ápr. 1. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2022. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!