Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a probléma megoldható így?

Ez a probléma megoldható így?

Figyelt kérdés

Van egy DIGI TV előfizetésem (egy antenna modem) viszont szeretnénk a tesóm szobájába egy ilyet megoldani mivel ő odébb költözik egy szobával.

Én úgy gondoltam hogy egy koax elosztóval megoldható anélkül hogy szét kelljen furkálni a falat, pontosabban a plafont


Erre gondoltam:


[link]


Tehát: Egy vonalról szeretnék két beltér egységet működtetni.

Ezzel megoldható? (Koax kábelem van egy csomó az most nem kell :D )



2022. ápr. 7. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Az antennáról a dual fejről (2es), vagy quad fejről (4es) jön a jel. Minden egyes beltériegység külön koax kábelen fogja a jelet.
2022. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a nagy bumszli az antennán abból jön egy vezeték és megy a beltéribe, ha én bent azt kihúzom a beltériből és elosztóra kötöm ugyanúgy tud menni csak már kettő beltériről nem?
2022. ápr. 7. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
De egy jelet kapna akkor mind kettő, ami annyit tesz, hogy a másik fél is ugyan azt a csatornát nézné. De ez nem megoldható, alapból az új dekóder bekötésénél húznak egy másik kábelt lefele az antennáról. Minden dekóder egyedi azonosító jellel működik. Sajnos marad a kábelezés.
2022. ápr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!