Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A billentyűzetem "kiakad"...

A billentyűzetem "kiakad" néha. Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
Egy Asus Cerberus billentyűzetem van. Korábban nem jelentkezett a probléma csak pár hete, méghozzá az, hogy a billentyűk beragadnak. De nem fizikailag. Ha írok, az utolsó karaktert gyakran ismétli. Például ha azt írom: "karakter", akkor karakterrrrrrrr lesz belőle, addig tolja az "r" betűt amíg le nem nyomok bármilyen billentyűt. Beillesztésnél is előfordul, hogy megsokszorozódik a beillesztett file. Játékoknál, ha haladok előre/oldalra/hátra és elengedem a gombot tovább megy abba az irányba, amíg le nem nyomok bármilyen gombot. Köszönöm ha segítesz. :)

2022. ápr. 8. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Másik billentyűvel is ugyanez történik?
2022. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shaddark ***** válasza:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Kezeléstechnikai központ\A billentyűzet használatának megkönnyítése

beragadó billentyűk KI

2022. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az alapból ki van kapcsolva.
2022. ápr. 9. 15:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs másik bill itthon.
2022. ápr. 9. 19:35
 5/8 A kérdező kommentje:

Billentyűzetet olvastam véletlenül. Teljesen mindegy melyik gombot nyomom le. Amikor abbahagyom az írást akkor történik, mivel bármelyik gomb lenyomása feloldja, így ha folyamatosan írok akkor nem szokott bekövetkezni.

Játékoknál meg ugye WSAD az irányítás. Mind a 4 irány beragad.

2022. ápr. 9. 19:54
 6/8 Shaddark ***** válasza:
Akkor a várakozási időt állítsd nagyobbra a vezérlőpultban
2022. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, meglátjuk jó lesz-e.
2022. ápr. 11. 00:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Írásnál segített. Játéknál továbbra is fennáll a probléma.
2022. ápr. 14. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!