Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a laptopot mennyire...

Ezt a laptopot mennyire érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Inkább tárhely vagy memória bővítést érdemesebb rá kérni?

Leginkább mindennapi használatra és játékra



2022. ápr. 9. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lenovonak nem nagyon van valós gamer kategóriája, úgy rémlik volt 1-2 próbálkozása, de az üzleti szériában van esélye, nem gamer laptopokat gyárt.
2022. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 DestinyInCap ***** válasza:
65%

Ha a Lenovo laptopok közt nézegetsz, akkor a Legion szériás laptop sorozat van szánva gamer célra.


Pl.: [link]

(Csak gyors linkeltem egyet nem feltétlen kell megvenni)


Amit nézel laptopot az azért nem lenne tökéletes a mai címekre mert a kis igpu-val nem lenne olyan élvezetes játszanod, persze a régebbi címekhez elégséges... volt már ilyen laptop a kezembe és ha mindenképp ezt vennéd, akkor egy memória bővítést mindenképp kérnék hozzá, mivel az alap 8gb-ból 2gb-ot fixen le fog foglalni az igpu és ha jól emlékszem BIOS-ban nem is tudsz rajta változtatni pl. hogy lejjebb veszed, viszont ma játékra 8gb memória kevés.

2022. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen gamer laptop kell nekem és 200 fölé nem igazán mennék
2022. ápr. 9. 13:23
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Bírom ezeket a válaszolókat, belinkel a kérdező egy 200k-s laptopot, erre linkel neki egy 600 ezreset :DDD
2022. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
# Lenovo legion 5 széria?
2022. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindennapi használatra szerintem tökéletes lesz, játékra viszont nem, vagyis attól függ mivel akarsz játszani: https://www.youtube.com/watch?v=CPjOMfG7jLo
2022. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 DestinyInCap ***** válasza:

#4 Én csak linkeltem egy olyan laptopját a Lenovo-nak amit játékra szán.. mint mondtam Legion sorozata.


Továbbá a kérdező nem említette mennyit költene a laptopra, csak linkelt egyet, hogyha játékra is akarja használni, akkor érdemes-e megvenni. Erre válaszolva írtam az előző válaszom utolsó részét.. ,,Amit nézel laptopot az..."

2022. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mindennapi használatra remek, ha játék alat pl. LoL-ra gondolsz akkor az tökéletesen fog futni, nagyob gépígényüek már kevésbé
2022. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Játék alatt nem gondolok eget rengetően nagy igényű játékokra és azon belül sem fontos az hogy max grafikán fusson
2022. ápr. 9. 22:45
 10/12 A kérdező kommentje:

Van ez a laptop is viszont úgy látom erre nem lehet bővítést kérni, ez mennyire éri meg?

[link]

2022. ápr. 25. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!