Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a próbléma? Új...

Mi lehet a próbléma? Új alkatrészek mégsem kapcsol be a gép.

Figyelt kérdés

Sziasztok! a minap össze állítottam a pcx-ről rendelt alkatrészekből egy új 10. gen. pc-t. Összerakásban már jártas vagyok, így azt nem rakhattam össze rosszul. Viszont a gép nem kapcsol be sem bios sem a rendszer nem jön be ha a ramokat kiveszem akkorsem sípol a gép. PCX-től rendeltem az alaplapotis, de nem kértem Bios frissitést mert azt mondta egy ismerős hogy a legfrisseb biosal érkeik.(H410M H V3) Viszont egy olyan ssd-t raktam bele amin felvan ismertetve a videókártya(gtx 650) úgy bejön a rendszer viszont a rendszer betöltésig nem ad képet csak már akkor amikor teljes bent van a windows-ba ha nem olyan ssd-van benne amin felvan telepitve a vga driver akkor se kép se hang.

Azt is hallottam, hogy ettől újabb vga-t kell bele tennem.Próbáltam még egy HD 7770el de az sem újabb mint egy gtx 650 van benne igazság?



2022. ápr. 18. 12:31
 1/7 A kérdező kommentje:
I3-10100f***
2022. ápr. 18. 13:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az alaplapi kimeneten, lehet oda ad képet a bios. Ha sikerült belépni, ott le tudod tiltani az igp-t és akkor a bios is a kártyán lesz a jövőben.
2022. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 hat igp nelkul mindegy mivel alapbol tiltva kell lennie


egy bios resetet nem probaltal meg?


erdekes miert nem ismeri fel biostol kezdodoen

650 el semmi gond nem kene legyen nem osregi karirol van szo


milyen monitorod van? Es mivel kotod ossze?

2022. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ennek fuss neki még 1x. Tehát beteszel egy SSD-t amin van egy rendszer akkor elindul a géped? Ha meg egy üres SSD-t teszel be akkor nem? Azért ez elég furcsa.
2022. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 nem egeszen hanem kep nincs ha elolvastad

azon az ssd n ott a drivere a 650 nek ezert azzal mar van kepje


ures ssd n ertelemszeruen nincs driver, vagy egy gyartoi driver nelkuli rendszeren sem


altalaban pedig ez valami monitor beallitas gond szokott lenni vagy pedig kabel gond

illetve biosos gond de arra a reset megoldas szokott lenni


es azt gondolom tudod hogy kell hogy valoban megtortenjen Reset

2022. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt gond a kábelezéssel, de próbáltam másik monitoron is.
2022. ápr. 19. 16:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma már elvállalta a szerelőm a pc-t és valami olyasmit mondott, hogy semmi baja a pc-nek csak újabb kártya kell bele minimum egy 1030 és azzal már be bootol a bios átt állit valamit a biosban és a régi vgakkal is fog menni

Hálásan köszönöm a válaszolat google-n nem igen futottam ilyen problémába 🙂👌✌️

2022. ápr. 20. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!