Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Oculus Rift szenzorokat lehet...

Makkai Szilárd kérdése:

Oculus Rift szenzorokat lehet egymással szembe elhelyezni a szoba két sarkába?

Figyelt kérdés
Nincs Oculus Riftem, se semmilyen tartozékom hozzá. Ezért érdeklőkök. Ha van 2 szenzorom az Oculus Rifthez akkor működni fognak úgy a szenzorok, hogy úgy helyezem el őket mint 2 HTC Vive Base Station-t? A szoba két sarkába elhelyezve egymással szembe. Azért nem jó úgy, hogy ha egymás mellett van a kettő Oculus szenzor és nem egymással szemben mert akkor ha megfordulok úgy értem, hogy háttal állok a szenzoroknak akkor nem látják a kontrollereket. Szeretném tudni, hogy úgy működni fog-e az Oculus Rift ha a szoba két sarkába egymással szembe helyezem el a szenzorait. Ugyanúgy mint a HTC Vive Base Station-öket.

2022. ápr. 18. 20:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Megjegyzés: Nincs HTC Vive-om se és semmi egyéb márkájú VR headsetem se, de most csak az Oculus Riftről érdeklődök.
2022. ápr. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!