Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a gyűjtőneve az alábbiaknak...

Mi a gyűjtőneve az alábbiaknak? Steam deck, Nintendo Switch, Ayn Odin, Ayaneo Next Advance, GPD Win 3, OneXPlayer, PlayStation Vita!

Figyelt kérdés
Kerestem egy csomó logikusnak tűnő név alatt de nem találtam!

#PlayStation Vita #OneXPlayer #GPD Win 3 #Ayaneo Next Advance #Ayn Odin
2022. ápr. 28. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kézikonzol.
2022. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Angolul: handheld game console
2022. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az amitírtál az-az egyetlen ami nem. A kézi konzol vagy handheld game console-ra nem kategóriát ad ki hanem antik hulladékokat a múlt évezredből! Logikusnak tűnik a név, de nem az, mert ezek a szavak alatt nem találom a listám elemeit. Amiket írtam komolyabb hardverrel rendelkező, mai viszonylatban kiemelkedő processzor nagy ram-rom, fejlett szoftver! Nekem a "handheld game console" vagy "kézikonzolra" 4 bit 8 bit alapú rendszerrel ad ki tetris-eket, monochrome kijelzővel, amiket felsoroltam a kérdésben hdmi-n 4k felbontást tud mind, kapacitív nagyfelbontású érintőképernyővel, wifi-vel support szoftverrel!

Ha már így bele szóltál kérlek segíts megkeresni hogy hívjuk a mobil számítógépek legfejlettebb hardvereit!

2022. ápr. 29. 13:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha kiveszem a keresésből a "-retro" szót akkor találok párat ami már megfelelőbb! De jó lenne egy gyűjtőszó a kategóriának!
2022. ápr. 29. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hátha a wikipédiának hiszel: [link]
2022. máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!