Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptop 3-4 évre?

Gamer laptop 3-4 évre?

Figyelt kérdés
Laptop vásárlása előtt állok és olyat szeretnék venni, amit legalább 3 évig tudok használni mindenre. Max. 500K-ig.

2022. máj. 11. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Olyat vegyél akkor ami tetszik.


Ebben az árkategóriában már nehéz mellé nyúlni. Acer Nitro, Lenovo Y, Dell G, Asus Rog vagy Tuf.. bármelyik jó választás lehet.


Viszont notebook vásárlás előtt tedd fel magadnak a kérdést.


Tényleg szükséged van arra, hogy hordozható legyen?


Amire figyelnék én vásárlás előtt:

-Milyen portok vannak rajta, legyen legalább 2 monitor kivezetésre alkalmas port és legyen rajta Type-C

-A videókártya mindenképpen RTX 3xxx legyen.

-SSD legyen benne (nyilván van is) de legyen lehetőség másodlagos meghajtót beépíteni. Mondjuk egy Sata III-as 1TB-s SSD-t.

-Memória legalább 16GB vagy fel kell bővíteni.

-Processzorban valami új generációsat nézz.

-Kijelző: Megpróbálkozhatsz 144HZ-s kereséssel, de érdemes elgondolkodni azon, hogy kell-e az neked vagy a későbbiekben a méret miatt lesz majd hozzá külső monitorod és amikor otthon vagy akkor úgyis azon használod.


Nos azt hiszem kb ennyi jutott eszembe amit én figyelembe vennék. De teljesen más a dizájn is, szóval neked kell tudni, hogy mi tetszik. Maximum linkelsz valamit és megmondjuk, hogy jó-e.


"A mindent pedig felejtsd el."


Nem lehet tudni mi lesz 3 év múlva és mivel brutál áremelkedések voltak a 500 ezres notebook ár közel sem egy csúcskategória. De játékok terén nem lesz probléma egy 2-3 évig.

2022. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Max. 500K-ig." Ennyiért a legjobb gpu max RTX3060, ami nem rossz, de egy RTX3070 (ti)-vel időtállóbb lenne


[link]

esetleg?

2022. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindkettőtöknek.


2.-nak: Nem szeretnék AMD-t, mert mindig csak a baj volt velük nekem, ha laptopból AMD-t vettem.

2022. máj. 12. 08:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A linkelt Lenovo laptopot nyugodtan megveheted, nem fogsz benne csalódni.
2022. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inteles drágább, [link]
2022. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 persze ha 12 genes intelt linkelsz akkor pláne de van rtx 3050el és i7-11800H vagy i7-11300H-vel is.
2022. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 sokal olcsóbban
2022. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!