Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes venni Macbook Air-t...

Érdemes venni Macbook Air-t M1 processzorral?

Figyelt kérdés
Most 300 ezer forintért tudnék venni egy ilyen gépet, 256 GB SSD-vel, 8 GB RAM-al. Szerintetek jó befektetés lenne? A mostani gépem nagyon lassú és régi már, lassan mindenképp cserélni szeretném. Ahogy nézegettem, ezek még 7-8 évesen is jól tartják az árukat.
2022. máj. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem, vagyis inkább nekem nem. Ha jó állapotban van és az igényeidnek megfelel akkor végülis miért ne. Alap dolgokra több, mint bőven jó.
2022. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 giga ram-os modellt felejtsd el, kevés lesz hamarosan.
2022. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy csomó felhasználási módra jó lenne ez a gép, csak az a baj, hogy ha ezekre gondolok, akkor azt mondom, hogy erre 250-ért már van olyan új, 3 év garanciával rendelkező laptop, ami használható méretű memóriával és háttértárral rendelkezik és az is bőven normálisan fog muzsikálni 4 év múlva. 300-ért meg aztán már olyan, amivel akár játszani is lehet, nyilván nem high-end szinten.

Ebben a Mac-ben hiába van meg a bivaly erős proci, ha a kevés memória már a közeljövőben minimális kompromisszumokra kényszeríthet, 7-8 év múlva pedig már garantáltan falhoz akarnád vágni... Továbbá 256 giga háttértár, háááát... Ha nem akarsz semmit sem hosszabb ideig tárolni a gépeden és nem használsz nagy méretű szoftvereket, akkor elég lehet, de én 512 alá nem mennék.


Pontosan mire használnád a gépet?

2022. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!