Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Geforce Now Macebookon?

Geforce Now Macebookon?

Figyelt kérdés

Macbookot tervezek venni munka és általános felhasználásra már régóta. Viszont néha játszanék 1-2 játékkal. Nem annyira, hogy gamer gép kelledjen, legalább is direkt nem olyat szeretnék, hogy ne legyek "kocka".


Macbookon mennyire lehet a Geforce Now-ot használni?

R6, Fifa leginkább.



2022. máj. 26. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A hivatalos oldal:

[link]

tanúsága szerint vagy Google Chrome böngésző használatával, vagy az elérhető natív klienssel:

[link]

megoldható.

2022. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A streaming szolgáltatásoknak épp az az előnye és lényege, hogy neked elég egy relatíve gyenge gép is, mert a számítási kapacitás egészét a szerver végzi. (Vékonykliens-architektúra.) A géped csak a kép és hang megjelenítését, és a bemenet továbbítását végzi. Igaz, én inkább Stadiát használok, és nem Macen, hanem Linuxon, de a már korosodó, 5+ éves gépem egy Nvidida GT-710-essel is prímán futtat olyan játékokat Stadia segítségével, mint pl. a Cities Skylines, Bloodstained, Trails of Cold Steel III, vagy pl. a Pubg. Igazából mindegy, mit írok, mert mint említettem, streamingnél a gépem csak passzív szereplő, ha megfelelő az internetkapcsolat, és képes annyira, hogy kvázi egy videót lejátsszon, akkor már minden oké.

Viszont hogy azért vegyél, vagy ne vegyél meg valamit, mert hogy akkor minek fogsz minősülni... bocs, de kicsit éretlen gondolkodás. Ne mások véleménye számítson már.

2022. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy őskorbeli Mac Minin próbátam, Teljesen jól ment.
2022. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én egy 2018-as Mac Minit használok (az utolsó, amiben még Intel proci van), előtte egy GTX 1650-es kártyával szerelt gépem volt. Mivel nem játszottam sokat (napi max 2 óra, de volt, hogy napokig nem játszottam), így eladtam a PC-t (a VGA árak miatt többért is, mint amennyiért vettem), és vettem Mac-et ami régóta vágyam volt (elegem van a Windows-ból, és amúgyis sokat vágok videót, arra meg Mac ezerszer jobb). Azóta is a GeForce Now-t használom játékokra (főleg WoT és Rocket League), minden probléma nélkül. M1-es procin is fut már natívan egyébként, szóval már a Rosetta sem kell hozzá.

Ami itt igazándiból a lényeg, hogy legyen jó interneted. Nekem először egy 50/15-ös netem volt, melyet kábelről használtam. Itt azért nem volt a legtökéletesebb, főleg, ha valaki más is használta a családban a netet. Most egy 1000/1000-res netet használok, ezzel nyilván teljesen tökéletes. Én azt mondom, ha van egy 100-as letöltésed (ami legyen fix), akkor az már tökéletes a FullHD-hoz. Ha MacBook, akkor javaslok egy nagyon jó Wi-Fi 6-os routert (lehetőleg közel a géphez, 5 Ghz-n), vagy párezer forintért egy RJ45-USB-C átalakítót.

2022. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! R6-al játszok elég sokat, illetve Fifával szoktam nyomni, de nem tudom azért érdemes e gamer laptopot venni. Macbook régóta a vágyam, nagyon tetszettek mindig is.
2022. jún. 1. 08:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!