Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan program,vagy...

Onway kérdése:

Létezik olyan program,vagy beállítás ,amivel a laptop aksijának a töltöttségi maximumát lehet szabályozni?Olvastam,hogy ha csak 80-85%-ig tölt az aksi,nő az élettartama!

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az adott laptop gyártója készített ilyen programot, akkor megoldható.
2022. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"Olvastam,hogy ha csak 80-85%-ig tölt az aksi,nő az élettartama!"


Ha kevesebbet használsz valamit, annak nő az élettartama. Nahát!

2022. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Normál esetben nem, mivel nincs ami szabályozza.

Ha a laptopgyártó épített bele, akkor meg általában automatán megoldja.

2022. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hp 15-dw1018nh laptopról van szó.Esetleg tudna segíteni valaki,hogy ehhez a típushoz van e ilyen támogatás?Előre is nagyon köszi!
2022. máj. 31. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
HP support assistant programban próbálkozz
2022. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es számú hozzászóló!Köszönöm szépen a hozzászólásod külön!Ez sokat segített a problémám megoldásában!Természetesen teljesen fogalmatlan vagyok,és azért tettem fel ezt a kérdést!De látom,szerencsére te top-on vagy,mert a szövegértésed tökéletes!Úgy megértetted,valójában miről is szól a kérdésem,hogy az valami csuda!A hozzád hasonló jóindulatú polgárok hozzászólásait,ezentúl is szeretettel várom,a használható válaszok között!Csak azt magyarázza el nekem valaki,hogy egy olyan ember,aki nem tud érdemileg hozzászólni egy kultúráltan feltett kérdéshez,mi a fenének ugat bele kéretlenül a kommunikációba??Köszönöm a meghallgatást,és a többi,normális,segiteni kész kolléga nevében,elnézést kérek az effajta trollok előfordulásáért!Sajnos kivédhetetlenek,a net anonimitása miatt...
2022. máj. 31. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:

#2

Hát te nem vagy valami okos. :D

2022. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7/7 anonim Evvel jól megmondtad...Úgy szeretnék személyesen találkozni a magadfajtával,istenem!
2022. máj. 31. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Jó, hát te is kifejezetten ostoba vagy. Gyakorlatilag ugyanazt írtam le, amit te a #6-os válaszodban, de amikor én csinálom, akkor én biztos nagyon hülye vagyok. :DDD


A #2-essel nagyon egymásra találtatok. Miért nem mentek el randizni? :)

2022. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!