Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX series s második kontroll...

XBOX series s második kontrollert hogy lehet eredményesen használatba venni?

Figyelt kérdés
Családban van egy xbox series s a saját vezeték nélküli kontrollerével. Ehhez kapott a fiam egy új vezetékes kontrollert, ami működik remekül, de a Mortal Koombat 11 -ben nem tudunk 2 player meccset menni úgy, hogy én a régi vezeték nélküli kontrollert használnám. Van valami beállítás amivel ezt el lehet érni? Nem nagyon ástam bele magam az Xbox-ba, elállítani a kontrollert nem szeretném, ezért kérnék tanácsot. Köszi.

2022. máj. 31. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Be kell dugni mintha az is vezetékes lenne, majd szinkronizálni (talán az xbox logó hosszan lenyomásával, erre nem emlékszem). Ha a folyamat lement és működik a kontroller, kihúzhatod, onnantól vezeték nélkül is működik.
2022. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem mindkét kontroller működik és érzékeli a konzol (legalábbis a gép fő menüjében)? Az esetben nem kell szinkronizálni semmit. Játékon belül játéka válogatja, hogy hogyan lehet aktiválni a második kontrollert. Van ahol csak be kell kapcsolni (a vezetékes bekapcsol ha bedugod, a vezeték nélkülinél pár másodpercig nyomni kell a nagy Xbox gombot) és a megfelelő menüben nyomni vagy egy A gombot vagy azt amin három csík van. Van ahol be kell jelentkezni a második kontrollerbe egy saját vagy vendégprofillal (Xbox Gomb a kontrollerrel és a gyorsmenüben ahol a játékoskép van ott lehet).


A Mortal 11ben a Fight és utána a Local menüben lehet ketten játszani.

2022. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!