Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet akkora szerencsém...

Hogyan lehet akkora szerencsém, hogy már a harmadik monitor lett pixelhibás?

Figyelt kérdés
Decemberben vásároltam egy teljesen új monitort a media marktban. Márkáját már nem tudom. A harmadik nap egy szép feltünő helyen egy pixel meghalt. Vissza lett küldve garanciába. 2,5 hónapig vártam:)) Nem volt már olyan monitor készleten, így lett helyette egy samsung. 2 hét után az is pixelhibás lett, de 1,5 hónap után meg tudták ezt javítani. Kicserélték a kijelzőt. Most úgy 3 hónap használat után ismét előjőtt az a hibás pixel. Ugyanazon a helyen ahol előtte volt. Egyszerűen nem tudom, hogy a videókártyám b@ssza szét vagy csak engem áldott meg a sors:))))

2022. jún. 5. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak téged. Nekem eddig 2x volt pixel hibás monitorom. Igaz, csak akkor vettem észre, ha direkt oda fókuszáltam.

Az egyik esetben csak pirosan világított, és ha más színen kellet volna, akkor is piros volt.

A másik esetben több pixelt érintett, de a pixel sűrűsége azért nagyobb, így inkább térhatása van, mint ha mélyebben lenne egy sötétebb folt.

2022. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy milyen monitorról van szó. Igazából szerencsés vagy, mert egyetlen pixelnyi hiba hivatalosan nem számít hibának, így javítaniuk sem kellene.
2022. jún. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan emiatt nem veszek elvből sem samsung, sem LG termékeket. Philips, Dell, vagy hasonló minőségibb darabok közül válogass. Bár a Dell-nél sok esetben az LG szállítja a kijelzőt magát, mégis kénytelenek ügyelni a minőségre, hogy ne a szokásos ratyit adják a vásárlónak.
2022. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!