Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső (gyári) tintasugaras...

Külső (gyári) tintasugaras nyomtatókhoz nehéz "megfelelő" utángyártott tintákat vásárolni? (Ki hogyan szokott ennek utánajárni?) Illetve igaz az a szóbeszéd, hogy a tintasugarasok idővel minden harmadik lapot "elrontanak"? (Félrenyomtatnak, ilyesmi.)

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Van belső (nem gyári) tintasugaras nyomtató is?

Én még ilyenről nem hallottam.


Az én nyomtatóm évek óta üzemel utángyártott tintával és önrezetelős patronnal. Ritka használat mellett időnként fejet kell tisztítanom. Többször is. De utána jó és nem ront el lapokat.

2022. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt két HP nyomtatóm, ahhoz lehetett kapni utángyártott tintákat. Az eredeti tintapatronok egy hónap nem használat után úgy beszáradtak, hogy használhatatlanná váltak, az utángyártottak több hónap szünet után se száradtak be. Jelenleg Canon többfunkciós nyomtatóm van, csak eredeti patront lehet hozzá kapni, de ez nem szárad be. A szóbeszéd pedig nem igaz. Ja, és az őskorban (a '90-es éveek végén) volt egy Apolló nevű nyomtatóm 32 ezer forintért, az időnként begyűrte a papírt, de egyébként használható volt.
2022. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: tessék, erről beszéltem:


[link]

2022. márc. 27. 10:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezekhez nehéz "megfelelő" utángyártott tintákat vásárolni? (Ki hogyan szokott ennek utánajárni?)
2022. márc. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!