Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MAX 2000 Euró Teljes gép...

Orestas kérdése:

MAX 2000 Euró Teljes gép külső perifériákkal. Nyomtatót már vettem. Milyen részegységeket tartalmazzon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú ideje nem foglalkozok számítógépekkel. Ami tudást felszedtem fiatalkoromban 80%-ban elpárolgott.

Segít segetekre lenne szükségem max 2 000 euró értékben egy számítógép,melyen tervezőprogramok viszonylag jól futnak.

PCIE+SSD meghajtó.+valami olcsóbb Terás kiegészítés későbbi bővítési lehetőség.


operációs rendszer Windows 11.


Nagyon zavar a meseszerűnek ható képminőség (fogalmam sincs hogyan írjam le-de bántja a szemem). Valami komolyabbat éles képet adó monitort szeretnék.

34 col-os képernyő.

Később akár 2 is csatlakoztatható legyen.



Külső és belső CD-DVD-Blu-ray olvasóval. A külső olvasó extra 2000 eurón felül. (mert a laptopomba nincs olvasó építve)

Mindenféle kártyaolvasó vezetékvégátalakító. Lehetőleg minél több egyetlen darab hordozható eszközbe építve.

Külső hangfal. Akár csak vezetékes vagy vezeték nélküli is. Vagy csak vezeték nélküli.


Fejhallgató mikrofonnal. Ezt a 2000 euró-n felül. Ugyanis nem fontos.

Ha nincs a monitorba építve,akkor webkamera is szükséges lenne.

+ több méteres vezeték nyomtató számítógéphez való csatlakoztatásához.



A tápegység bírja később a bővítést. PL extra videókártya+memória+tárhely.



Emellett kíváncsi vagyok. Miután telepítettem az Avast prémium vírusírtó programot minden kiegészítőjével,internet ip védelem stb . belassult a gépem. Miért?


Mit tehetek azért,hogy minden gyorsan működjön? A gépem gyors maradjon? A programok azonnal indíthatóak legyenek? Úgy az internet böngésző is!!!



Vagy írjatok kérlek egy második konfigurációt is anyagi megkötések nélkül.

Minden fenn említett tartozékra szükségem van nyomtató kivételével.

Megkötés programok fussanak rajta akadálymentesen. A gép azonnal használható legyen bekapcsolás után több perces várakozási idő nélkül. A programok pl autocad,videó/képszerkesztő.

Olyan fő részegységekkel,melyek lehetővé teszik a későbbi bővítést amennyiben szükségesnek ítéltetik.


PL: Extra memória és grafikus kártya fogadására képes alaplap.

Extra tárhely.



2022. jún. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Pentium 4 + 8600GT + DDR2es ramok
2022. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban érdekel egy tisztességes összetétel.
2022. jún. 11. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
2022. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Emellett kíváncsi vagyok. Miután telepítettem az Avast prémium vírusírtó programot minden kiegészítőjével,internet ip védelem stb . belassult a gépem. Miért?



Mit tehetek azért,hogy minden gyorsan működjön? A gépem gyors maradjon? A programok azonnal indíthatóak legyenek? Úgy az internet böngésző is!!!"


Töröld le az Avast-ot. 2022 van, a Defender van már legalább olyan jó, mint a fizetős vírusírtók és az erőforrásokat sem fogyasztja annyira.

2022. jún. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!