Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LED TV, pendrive-ról gyorsan...

LED TV, pendrive-ról gyorsan játssza le a filmet, mintha 2x sebesség lenne(mkv)? Külső HDD-ről rendesen.

Figyelt kérdés

Eddig nem tapasztaltam ezt a pendrive-nál, de nem emlékszem milyen formátumú filmet néztem róla.


Mi a helyzet? Nem 3.0-ás a pendrive, a TV és a külső HDD igen. Ez lehet ok? A Mediacard mellett van eléggé közel 2 db USB alj (kék).



2022. jún. 10. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a film mindkét adathordozón? Úgy is nézd meg.

Vagy pedig kivétel nélkül mindent így játszik le?

Az ".mkv" tulajdonság magában nem mérvadó, mivel az egy konténerfájl, bármilyen jellemzője lehet az adott kódolásnak megfelelően.

2022. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ugyanazok a filmek. Kipróbálom egy avi-val is...

Nem lehetséges, hogy melegszik a pen? A HDD kábelen megy (az nem), ez meg (usb alj) közvetlen a Mediacard mellett van?

2022. jún. 10. 19:13
 3/6 A kérdező kommentje:

Avi-t viszi.

Van egy régi 2.0-as IDE külső HDD-m, arról is akadozott...most jut eszembe.

Nem "szereti" a 2.0-át...?

2022. jún. 10. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Legalább az egy órás filmet meg tudod nézni fél óra alatt. Több időd jut másra. 😃
2022. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja..., úgyis gyorsul minden. :)
2022. jún. 17. 12:59
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy 1080p-s filmet néztem HDD-ről. Nem akadt.


Pendrive-ot nem kedvelei, vagy azzal van gond.

2022. jún. 17. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!