Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova ajánlatos vinni újrapaszt...

Hova ajánlatos vinni újrapasztázni a PC-t Budapesten belül?

Figyelt kérdés
Keresgettem az interneten PC szervízeket (fontos hogy nem laptop), de nem igazán találtam semmit. Lehetőség szerint olyat szeretnék találni ahol azért 20 ezer alatt megcsinálják és max 1 nap alatt. Ha valakinek valahol bevált ahova sokszor viszi a gépét, nem csak e probléma miatt, azt is megköszönném ha leírná. :)

2022. jún. 15. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
olcsóbban jösz ki ha házilag megcsinálod magadnak.
2022. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na ezaz. Ezzel én is tisztában vagyok, viszont a hűtőbordám valami ős régi cucc, és sajnos nem tudom leszedni sehogyan. Nincsenek csavarok amiket ki kéne csavarni, se ilyen lepattinthatós dolog. Az a baj hogy még csak a márkáját sem tudom a hűtőbordának, mert egyszerűen sehol nem láttam ráírva m ikor le volt szedve a gépház oldala, így nem is tudok rákeresni. Simán meg tudnám én is csinálni, csak hát nem tudok hozzáférni sehogyan :(.
2022. jún. 15. 11:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a konyhaasztalra szoktam vinni. A PCX-en 4 gram Arctic MX4 ezerhatszáz forint és kb 5 évig elég.
2022. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3


Szia! gamer laptopokat kell pasztázni egyáltalán?

2022. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem lehet leszedni. Azt oda feltették, tehát le is lehet venni. Épp a napokban került a kezembe egy nagyon régi socketA-s alaplap. Azoknak nincsen csavaros lefogatójuk. De a lefogató pánt két oldalán vannak kialakítva bemélyedések, amibe egy megfelelő méretű lapos csavarhúzót be lehet helyezni és azzal óvatosan le lehet venni a hűtőt. Csak nagyon kelll vigyázni, hogy a csavarhúzó ki ne csússzon a résből, mer csúnya dolgokat bír csinálni.

Találtam egy videot:

https://www.youtube.com/watch?v=6naLqMmmcP4

2022. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet arról a hűtőről.
2022. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
#4 Persze. Egy idő után azt is kell. A gyári paszta kiszárad, a hűtés elkoszolódik. Észrevenni, mert irreálisan sokat megy a ventilátor, akár alapjáraton is. Arra nincsen előírás, hogy mennyi időnként. Amikor elkezd melegedni, ebből kifolyólag visszavenni a teljesítményből. Észre lehet venni.
2022. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 Itt van pár kép a hűtőről (ignoráljátok a port, ma fogom takarítani)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. jún. 15. 12:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik link se jó.
2022. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
minden kép linknél az oldal nem léteziket dob fel.
2022. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!