Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a ram megéri az árát? (V...

Ez a ram megéri az árát? (Van egy másodlagos kérdés is) Köszönöm a segítséget előre!

Figyelt kérdés

[link]


Van már egy single channel 3600mhz cl16 os 16gb [link] de az ugye nem RGB, ha egy olyat vennék+ ba az kb 43k lenne. De ha egy ilyen kitet veszek (link).

Az 82k és RGB (üveg oldal lapos a gépházam és a cél az lenne hogy feldobjam kicsit meg hogy dual channel legyen) a meglévő 16gb ramom nem menne kárba mert azt bele tudnám rakni a barátnőm gépébe amibe csak 8gb van ami játékoknál 90% körül mozog így az övébe se kell +ba semmi.



Csak nem tudom hogy most ezt megérné megvenni vagy inkább vegyem meg simán a single channel 16gb ot és egy másfajta ramot az ő gépébe?



#memória #RAM #RGB #dual channel #Crucial Ballistixs
2022. jún. 16. 23:42
 1/2 A kérdező kommentje:

Elnéztem amit osztottam ram nem rendelhető módosítanám erre a 3200mhz cl16 os kitre a kérdést 65k

[link]

2022. jún. 16. 23:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kell a 32GB...meg.
2022. jún. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!