Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a Floppy meghajtó megér 10...

Ez a Floppy meghajtó megér 10 ezer forintot?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 29. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
kinek?
2022. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Max az eladónak ér meg annyit.

A vásárlónak még a felét sem érdemes floppi meghajtóért fizetni 2022-ben. 2-3000 forintért vegyél egyet, ha nagyon kell, de 10000 forint kész pénzkidobás érte.

2022. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
2022. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Minek az neked?

Én egyből kettőt is vennék, hogy a windowst gyorsabban telepíthessem velük.. 🤣

2022. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Egy időben árultam én is. Volt vagy 6-7 darab. 200ft-ért nem kellett a kutyának se. Aztán meguntam és kivittem mindet a hulladékudvarba. Most megint van pár darab. De ezeket már nem dobom ki, lehet belőle SSD tartó keretet csinálni.

Ami pedig ezt a hirdetést illeti úgy látom, csak árulni akarja, nem pedig eladni. A többi hirdetését is félelmetesen túlárazta. Lehet, ebből akar meggazdagodni.

2022. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

#4-es lehet becsöppent egy melóhelyre, ahol a NYENYI lap floppy korszaka még annak kihalása után is sokáig élt és most a floppyról adatok akar nyerni.

Ezt meg is értem, de az oldalon volt pár olcsóbb is, miért pont a drágábbat, azt nem.

Egyébként az se mindegy, hogy mibe lesz berakva, mert ehhez mégha tápkábel lesz is, de egy jóideje már, hogy a gépekben nincs ilyen adatcsatlakozó.

Akkor viszont inkább USB -s kéne.

2022. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

a kuka melől is hoztam már el gépet, amiben volt az is.

2022. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 Én telepítettem flopyról windowst. A 3.1-est, 10 darab lemezen volt.
2022. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még ha valami gyűjtői ritkaság lenne, megérteném, de ez valami noname ezeréves cucc, amit hardveraprón gépházastól hozzád vágnak egy ezresért...
2022. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!