Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop szalonnak eladni a...

Laptop szalonnak eladni a használt laptopomat mennyivel kevésbé éri meg, mint valami oldalon meghirdetni?

Figyelt kérdés

Jellemzően mennyivel fizetnek kevesebbet az ilyen felvásárlásoknál a laptop szalonok, szervizek?

Van egy jó állapotban lévő, de alsó kategóriás notebookom, és nem szívesen bajlódnék a hirdetéssel, szállítással, üzleteléssel, alkudozással. 70-80 ezerért szoktam látni hirdetve lenni.

Ha 10%-kal kapnék érte kevesebbet, akkor nem érezném nagy veszteségnek eladni egy ilyen laptop szalonnak, ha a felét adnák érte, akkor nyilván igen.



2022. jún. 30. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te nem tudsz róla nekik számlát adni (mint egy cég egy újról) így kezdődik azzal, hogy az ÁFA értéket levonják a terhedre, ez ugye 27 % majd ezután teszik rá a hasznot. A felénél sokkal többre nem számíts szerintem
2022. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld.
2022. jún. 30. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Jellemzően a piaci ár felét kapod érte, vagy kevesebbet.

Inkább hírdetsd meg te magad.

2022. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most kaptam árajánlatot, prognózisotok helyes volt.


Meghirdetem én.

2022. jún. 30. 18:58
 5/5 anonim válasza:
Egy használt laptopokkal foglalkozó webshopból 210-ért tudnám megvenni, és az 8gb rammal van csak.
2023. febr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!