Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új videókártyát...

Xeepi kérdése:

Vettem egy új videókártyát viszont a monitorom nem mutat képet az egér és a billentyű se müködik csak bekapcsolásnál villan fel Valaki segitsen!?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt videókártyát (nem egy személytől, hanem webshopból, e-byteról) viszont a gép bekapcsolásánál nem mutat képet a billentyű és az egér se mükődik csak felvillan majd elalszik a fényük. A gépbe az összes ventillátor pörög beleértve a videókártyáét is. Az integrált videókartya mutat képet , de csak akkor ha a videókártya nincs csatlakoztatva. Probáltam már az alábbi módokat: az alaplapba lévő elemet kiszedtem, behelyeztem a videókártyát majd vártam 5 percet visszahelyeztem áram alá a gépet, de ugyanúgy semmi, megprobáltam a cmos-nál lévő kis műanyag darabot masik 2 pinhez rakni akkor már világitott az egér és a billentyű kepét nem adott helyette 2 rövid és 2 hosszú majd folytatolagosan még 2 hosszú csipógás folyamatosan szóval ez se oldotta meg a problémat, megprobáltam az integrált videókártyat letörölni majd azután behelyezni a videókártyát nem sikerült ez se, megprobáltam a biosba beállitani hogy azt a slotot használja videókártyának amiben van de ez se volt jó, megprobáltam defaultra rakni a biost de ez se oldotta meg a problémám, megprobáltam a videókártya driverét feltelepiteni, megprobáltam kiszedni a ramokat egyenként (2x2 gb ddr3) cserélgetni a slotokba, csak 1et belerakni azokat is cserélgetni de úgy sem lett jó, megprobáltam a lehető legtöbb dolgot kihuzni a gépből (billentyűzet, egér, cd olvasó, ramok, ethernet kábel) de a problémám úgyanúgy megmaradt.

Ami a gépemben van:

2x2gb ddr3 ram

500gb hdd

Intel Core I3-2120 3.33ghz

Lenovo alaplap (sajnos pontos termék tipust nem tudok mondani)

500W Delux táp

A videókártya amit pedig vettem: AMD RADEON HD8490 1GB DDR3

Valaki tud ebben segiteni?



#videokártya #Nem ad képet a videókártya #AMD RADEON HD8490
2022. júl. 5. 21:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az integrált videókártyát, haver pedig nem nagyon van aki gépébe beletudnám rakni föleg nem a közelben :/
2022. júl. 6. 08:03
 12/18 Gyakori93 ***** válasza:
63%
Szomszédban sincs egy valamire való számítógép, ahol tesztelni lehet?
2022. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Ennek a videokártyának semmi értelme. Legalább egy GTX1030-at kéne venned, mert abban van h.265 és vp9 hatdveres támogatás, így nem okoznak neki problémát pl a youtube tartalmak és egyéb videoformátumok.
2022. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
-X
2022. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Kevés a táp ehhez a magas fogyasztású kártyához, amúgy sem a legjobb, cseréld.

A kártya sem a legjobb választás, Directx 11et kérő játékok el sem indulnak vele, pl Dying Light.

2022. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

#15 Miről beszélsz ember? Ne írjál már hülyeségeket.

Ez egy TDP 35W-os kártya. 200W-os tápot ajánlanak hozzá és tudja a DirectX 11-et.

[link]

2022. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%
#15 Ja? Most esett le. Te vagy a táposdémon.
2022. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Elnéztem a számozást, HD 4890re gondoltam elsőként.
2022. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!