Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hp laptopom képernyőjén és...

Hp laptopom képernyőjén és billentyűzetet a hama képernyő tisztijava szoktam attorolni heti 1szer. Ma eltt ebbol baj?

Figyelt kérdés
Szokásosan attoroltem a laptopom billentyűzetet és monitorral a hama sparyel. Sose volt még belőle vaj. De utána pár percre rá pl s betű lépésével nem csak s betű jön elő hanem leveszi a hangerot is. D betűt nem tudok ütni mert a kivetetist hozza elő. F betű leutese fg-t eredményezi és kB ennyi a hiba. Eddig nem okozott sosem gondot. 1 éve van meg a laptop. Szerintetek mi lehet a probléma?

2022. júl. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintetek mi lehet a probléma?

Az hogy nem kellene ilyen vacakokkal fujkálni a gepet.

2022. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem úgy csináltad, hogy ráfújtad közvetlenül a billentyűzetre a tisztító folyadékot?


(Ha a válasz igen, valószínűleg a billentyűzetbe befolyt és ez okozza a hibát.) Innentől kezdve jó eséllyel csere.

2022. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet elalitodott a bilentyuzet kiosztas vagy angolra valtott a gép
2022. júl. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as az lehetséges. És h tudom visszaallitani?
2022. júl. 16. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!