Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani Kecskeméten...

Tudnátok mondani Kecskeméten olyan számítógépes üzletet,amelyben nem gyári,hanem rendes számítógép alkatrészeket lehet kapni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem a kérdésedet.

Gyári az azt jelenti hogy bontatlan vadiúj alkatrész.


használt alkatrészeket akarsz venni ?

2022. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg arra gondolsz, hogy "nem összerakott" gépeket árulnak, hanem alkatrészekből összeépítenek egyet?
2022. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam nem gyárit,hanem utángyártottat szerettem volna írni.Tehát olyan kecsoi üzlet,ahol nem utángyártott,hanem gyári alkatrészeket lehet kapni
2022. júl. 19. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Én be se mennék olyan boltba ahol az van kiírva hogy csak rendetlen számítógépek vannak, utángyártott Jntel procival, Asnus alaplappal.. ;)

(Az ilyen hamisítványokat már a határon sem engedik be)

2022. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyan számtek üzletek ahol konkrétan utángyárott alkatrészeket árulnak?
2022. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Utángyártott az max laptop akku, töltőből létezik.
2022. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Mégis mit akarsz venni? Utángyártottból én a lézernyomtatómba tonert szoktam venni, mer' sokkal olcsóbb. Olyanról viszont még nem hallottam, hogy utángyártott alaplap, vagy utángyártott processzor.
2022. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Itt nincs után gyártott, mint az autóknál, max más márkanévvel futó ami hasonlíthat egy már a piacon lévő márkásabb darabra, tipikusan nJoy és kínai társai.

Ha használt/új a kérdés, akkor azt a boltban megmondják milyen van, de az esetek 99%-ában új, bontatlan termékeket szoktak árulni.

Ha előre összerakott gép vagy alkatrészek érdekelnek, azt megint a számtech boltja válogatja, de nem láttam még olyan számtech boltot ahol ne lett volna mindkettőre példa, van akinek elég az előre összerakott is, aki meg szeret mókolni annak max megmondják mennyiért tudják beszerezni az elemeket.

Innentől kezdve viszont minden alkatrész "gyári", nincs rendes és rendetlen.

2022. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
37%
Sajnos nem.
2022. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!