Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lehet hogy egy új laptop...

Az lehet hogy egy új laptop csak másfél óráig bírja egy töltéssel? Kb percenként megy le egy százalékot, baromi gyorsan merül tehát gyakorlatilag egy asztali gép mert nincs értelme levenni töltőről.

Figyelt kérdés
Asus TUF f15-öt vettem és google szerint 4-5 óráig kellene bírnia. Elivleg első használat előtt 3 órát kell tölteni amit megcsináltam. És még semmi megerőltető dolgot nem csináltam rajta csak netezést és nevetségesen gyorsan merül. Az akkumulátor elvileg 48 wh és 3 cellás ami lehet hogy elég kicsi de nem értek hozzá. Hardver szinten elég erős úgyhogy lehet azért ilyen gyorsan merül az aksi de hát másfél óra azért elég gáz. Lehet hibás vagy ez normális ilyen laptopnál?

2022. aug. 2. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A mai weboldalak nagyon járatják a gépet és maguk a böngészők is eléggé elszálltak erőforrásigény terén. Word, Excel, Powerpoint közben lecsatlakoztatott nettel kibírna 4 órát is gond nélkül, mert alig jár a proci ilyenkor.
2022. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit böngészel rajta.


Nekem egy éves F17 van, kb. 3 órát bír egy töltéssel, ha youtube és MS Office megy rajta.

2022. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hanyas evjaratu f15? Nekem 2022 es van ott mar nagyobb 75w akksi van
2022. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Energiagazdálkodási opciók be vannak akpcsolva?
2022. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!