Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videószerkeztésre, videóvágásr...

Videószerkeztésre, videóvágásra és játékra melyik videokártyát vegyem meg?

Figyelt kérdés

Összeraktam egy Gamer PCt, így:

[link]


De nem tudom eldönteni, hogy a két videokártya közül megéri e a felárat a drágább. Tudom szimpla játékra nem éri meg, de videovágásban mennyit fog segíteni a 2X annyi vram?


[link]


[link]



2022. aug. 8. 06:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%

#10 Nem tudni mit hoz a jövő, hivatalos leakek alapján a 4090 48 gigás lesz.


Illetve fentebbi két kartya kozul azt vegye amelyikben több a ram ha a kártya 12 őt igenyel de o csak 8 asat vesz az celtevesztes

2022. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
Program*
2022. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Szoval kerdezo ne torodj itt a lepontozo janikkal azt vedd amelyikbe tobb a vram mert az videószerkesztesnel el fog kelleni
2022. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld már meg nem félrevezető az embereket. Trollkodj ha akarsz de akkor menj a vicc részlegre. Másik hozzaszolo is leirta mire van szükség és mellé alá is támasztotta.
2022. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki leirja nektek a tényeket az igazságot az félrevezetés?? Hol a félrevezető azon hogy ha a program 12 gigát igényel akkor nem veszünk 8asat hozzá?
2022. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
61%
Értelmezd amit írtak. Megkert rá hogy bizonyítsd azt amit állítasz. Eddig nem ment.
2022. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
#16 Mit bizonyitsak? Beírod googleba program system req és ha 12 gigát igényel akkor lehetőség szerint olyat veszel hozzá. Érted már amit magyarazok neked?
2022. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
61%
Akkor legalább a saját hulyesegedbe ne kavarodj bele. 8 már az ajánlott szint és 4 a minimum. 12 nincs sehol írva
2022. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
80%

"Nem tudni mit hoz a jövő, hivatalos leakek alapján a 4090 48 gigás lesz."

Van már 48 GB-os kártya.


"Illetve fentebbi két kartya kozul azt vegye amelyikben több a ram ha a kártya 12 őt igenyel de o csak 8 asat vesz az celtevesztes"

A kártya nem igényel semmit, a program igényelhet, de egyiknek sem kell 12GB VRAM. A 3080 Ti pedig 12GB GDDR6X-es memóriával rendelkezik.


"Szoval kerdezo ne torodj itt a lepontozo janikkal azt vedd amelyikbe tobb a vram mert az videószerkesztesnel el fog kelleni"

Azért vagy lepontozva, mert hülyeségeket írsz. Valószínűleg még életedben nem láttál közelről egy videóvágó programot sem. Én ezzel foglalkozok már nagyon régóta, láthatóan több tapasztalatom van benne, mint neked.


"Ha valaki leirja nektek a tényeket az igazságot az félrevezetés?? Hol a félrevezető azon hogy ha a program 12 gigát igényel akkor nem veszünk 8asat hozzá?"

Egyik program sem igényel annyit. E G Y I K S E M


Trollkodj máshol.

2022. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
55%
Másik kérdésednél? Szóval akkor te magad írod ki másik profilrol és utána direkt csinálod alatta a cirkuszt.
2022. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!