Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni ezt a videokár...

Megéri megvenni ezt a videokártyát?

Figyelt kérdés

Miért kaphatott ennyi negatív értékelést?

[link]


2022. aug. 11. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kommentet senki nem írt mellé így jó kérdés.
2022. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem nemzetközi oldalakon. Alapvetően elégedettség övezi, 4,7-es körüli értékeléssel. Ami egybehangzó panasz volt az a csomagolás. Nem védi meg a kártyát a behatásoktól. Szerintem megéri megvenni, de figyelj a sérülésekre. Javasolt, hogy vedd videóra a kibontás folyamatát, vagy vedd át személyesen, és bontsd ki ott.
2022. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

A Gainward egy tajvani cég, ami ha jól tudom már a Palit tulajdona. Ezek az ázsiai piacra gyártanak VGA-t, azért ilyen olcsó.

Megmondom őszintén én nem venném meg, mert általában ezeket a kártyákat túlhúzzák már a gyárban. Hisz olcsón kell kihozni a teljesítményt, azt meg a semmiből nem lehet. Az értékeléseket meg senki nem tudja miért olyan amilyen.

2022. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Gainward régen mondjuk úgy az a kategória volt mint kb most az EVGA. Drága viszont csúcs termékeket gyártott, mióta a Palit felvásárolta, azóta a másik végletre gyártanak...
2022. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ez minek felel meg gtx1070?
2022. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb igen.
2022. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem éri megvenni ezt a videokártyát megvenni mivel a RX 6600 8GB jobb választás, erősebb kb ebben az árban.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=UkjJTAxl_8s

2022. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!