Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a számítógépem biosát hogy újra elinduljon?

Figyelt kérdés
Egy Dell Optiplexről van szó, van benne valami kapcsoló a fedelénél, mint valami nyitásérzékelő. Szétszedve elindítottam, most állandóan azt írja, hogy "Decompilation or disassembly prohibited" és semmilyen adathordozóról nem akar bebootolni. Kiszedtem az elemet, majd visszaraktam, aztán zárt fedéllel indítottam el, és akkor is ugyanennél megáll a dolog. Mit lehet csinálni a géppel, hogy újra használható legyen?

2022. aug. 16. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Ha a BIOS reset sem segít, akkor vagy újra kell égetni a BIOS-t, vagy az egész kuka.
2022. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Az akkut is ki kell szedni, a gombelemet is, táp se legyem bedugva és várj 24 órát. Majd a kapcsolóját rövidre kell zárni (vagy megszakítani, attól függ hogy működik) és úgy kell újra áram alá helyezni, hogy ezáltal azt higgye, hogy folyamatosan zárva van.
2022. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!