Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo B50-80 laptop BIOS...

Lenovo B50-80 laptop BIOS jelszót kér? Semmi info róla (doboza kidobva), van valami megoldás, hogy belépjek és töröljem a jelszó kérést, vagy mesterjelszó létezik hozzá?

Figyelt kérdés

HWINFO ezt írja:

A8CN54WW(V3.07)

BIOS Version 3.54



2022. aug. 16. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
EZ legalább 9 éves gép, a doboza kidobva? Akkoriban jelent meg, amikor a Lenovo Ideapad G505. EZ volt nekem, de ma már nincs. A leírása itt van: [link] Operációs rendszer az enyémen se volt, de AMD-s? Vagy Intel? Windows 8.1 CD-t adtak vele, de az enyémen Windows 7 volt.
2022. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te vagy valaki a családból jelszót állított be. Ritka az ilyen önszivatás... :(

Vehetsz új gépet.

2022. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy valamit megpróbálhatsz. Kiveszed az akkumulátort. Leveszed az aljáról a ramok takarólemezét. A memóriafoglalatok mellett ott van az alaplapi elem. Azt kiveszed pár percre, majd visszateszed. Fedél vissza, akkumulátor vissza. Indítod, ha szerencséd van, elfelejtette a jelszót. Ha nem, akkor sajnos így jártál.
2022. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem én állítottam be, én mindent felírok. Inteles. Azért betölt a rendszer-használható, csak a BIOS-ba nem tudok lépni. Akkor így jártam. Telepíteni azért még lehet, F12-vel bejön a boot menü?

2022. aug. 17. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, de nem hiszem, hogy sikerül. Amit a 4. ajánl, az beválhat, de ha nem megy, akkor cseréld ki az elemet. CMOS elemet kaphatsz bárhol.
2022. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit a 4. ajánl az csak a low end home kategóriás laptopoknál válhat be. Normális (üzleti) laptopoknál nem, mert a jelszót nem cmos tárolja mint asztali gépeknél.
2022. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!