Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lett ilyen lassú a...

Mitől lett ilyen lassú a számítógépem bekapcsoláskor?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, a monitorom kezd tönkre menni, mert bekapcsolás után sokáig csak villog és azután jelenik meg a háttérkép.

Végül rájöttem, hogy a számítógéppel van gond. Ha egyidőben kapcsolom be mindkettőt, a monitor sokáig villog.

Ha először a számítógépet kapcsolom be, majd 10 perc múlva a monitort, akkor nem villog, a monitor azonnal működik.


Nem vagyok számítástechnikus, egyáltalán nem értek hozzá. Keressek egy szakembert vagy valamit tehetek én is?


Egy ismerősöm azt javasolta, hogy telepítsem a CCleaner programot és azt futtassam. Megpróbáltam, de letölteni nem tudom, mindig megakadályozza a vírusirtó.



2022. aug. 17. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

"de letölteni nem tudom, mindig megakadályozza a vírusirtó"


Milyen vírusírtó akadályozza meg a C Cleaner letöltését?

Én úgy gondolom, hogy valamilyen vírusírtónak álcázott vírus van a gépeden, és az mindent blokkol, közben pedig dolgozik a háttérben, és ezáltal lassítja a gépet. Azt mondod, hogy nem értesz nagyon hozzá. Ezért én azt javaslom, hogy keress meg egy olyan embert, aki tudja, hogy mit miért csinál. Ha egyik napról a másikra lett ilyen, akkor valamilyen vírust összeszedtél, és ott a C Cleaner nem sokat tud tenni. Elvileg van valami vírusvédelmi beépülője, de csak a fizetősben érhető el.

2022. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs másik monitor, tévé beledugva? Kapcsold be azt és nézd meg azon, hátha van kép.
2022. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs másik monitor és Tv sem bedugva. Csak ez az egy monitor.
2022. aug. 17. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:

#1. válaszoló vagyok.


Még megnézheted a feladatkezelőt, hogy mi terheli a gépet.

2022. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen lassú a 20 éve vett gép.
2022. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
A CCleaner-t felejtsd el, nem véletlenül nem engedi letölteni a vírusirtó.
2022. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
CCleaner maga is egy vírus.
2022. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!