Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy csomó régi számítógép-...

Van egy csomó régi számítógép-alkatrészem. Mit lehet velük kezdeni?

Figyelt kérdés

Kidobni nem akarom, mert lehet, hogy valakinek még jó lehet valamire. Lehet ezekért még pénzt kapni valahol? Nem akarok meggazdagodni belőle, csak felesleges hulladékot sem akarok gyártani. A többségükről azt sem tudom már, hogy micsoda.

Hol érdemes esetleg megpróbálni eladni?



2022. aug. 22. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hardveraprón, bár úgy nehéz, ha azt se tudod micsoda. Meg persze ha működik, ki kell próbálni.
2022. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Hardverapró, Jófogás, Vatera.


Nekem is szoktak ilyen régi vacak alkatrészeim lenni, amiket én már rég kidobtam volna. Feleségem szokta felpakolni őket Jófogásra, az érte járó pénzt pedig megtartja.

2022. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
felteszed az egész pakkot egyben, teszteletlen címszó alatt, egy nevetségesen kevés összegért, azzal a feltétel hogy mindet elkel vinni és kész.Amúgy ja hardverapró,jófogás,vatera ezeken érdemes hirdetni bár lehet van közte valami értékesebb (gyűjtők számára főleg) ezért érdemes lenne utána nézni konkrétan mi micsoda és mennyiért megy, voodo 1,2 karik teszteletlenül 10-15k elkérnek értük.
2022. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xp ali ***** válasza:
69%
Vaterára tedd, ha nem tudod az árát, majd a licitálók beárazzák. Minél többinfót teszel fel, annál többet kapsz érte.
2022. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fő kérdés, mennyire régi. Ha úgy 2000 utáni, akkor kb értéktelen veszélyes hulladék.
2022. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen alkatrészek? Érdekelhet
2022. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Facebookon is felteheted, a Retro számítógép és videojáték klub oldalra.

Licitálással adnak el régi dolgokat.

2022. aug. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A többségükről azt sem tudom már, hogy micsoda."

Hát, így nehéz lesz túladni rajta, hogy eladó a képen látható izé...

2022. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!