Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen/mekkora az ideális...

Stefan91 kérdése:

Milyen/mekkora az ideális videókártya egy I5-2500 -as processzorhoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy GTX 560 TI (1gb) -s kártyám, ami bár jó hozzá, dehát na, még egy GTA V se jó FHD-ban vele.

Illetve van egy R9 390-es (4gb) viszont azzal meg nem sokra megyek ezzel a konfiggal.


I5-2500 proci

8Gb RAM

500W táp


Max 2 GB-os lenne a mérvadó? Alaplap sem mai darab, ellenben arra nincs pénzem, hogy új alaplapot vegyek és procit. Tehát ezt az eshetőséget hagyjuk..



2022. aug. 23. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem i5 2400 procin van. Ami ugyanez csak kisebb órajeleken. És egy GTX 1660-at is kihajt 95+ %-ig HD+ meg FHD felbontáson is. Van egy-két proci igényesebb káték ahol ezek a számok kisebbek, ott felveszem QHD-ra a felbontást medium beállításokkal ugyanúgy 100%-on megy a kari
2022. aug. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 tehát ezzel azt szeretnéd mondani, ha jól értem, hogy akjkor feltehetőleg valóban a táppal vannak problémák, azaz az áram felvétellel?
2022. aug. 24. 07:03
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem pedig ez videokártya hiba lesz,elmegy a kép,zöld háttér, mind ez egy kis terhelésre ? ha a táp nem bírná, lekapcsolna az egész gép a francba,vagy durranna egyet...nem is értem miről beszélnek itt az emberek.Persze attól még nem ártana cserélni a tápot egy minőségire, de ebben az esetben akkor is 99% hogy az r9 380 hibás, próbáld ki másik gépben is a kártyát vagy vidd szervizbe hogy teszteljék le neked meg jegyzem pár k kerül csak.
2022. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy nem igazán értek hozzá ennyire, ezért is írtam ide, lévén biztosra mondom akadnak itt bőven nagyobb tudással e téren Tőlem. Esetleg hasonló tapasztalattal.

A kártya még nem az Én tulajdonom, egy közeli barátom ajánlotta nekem eladásra 30.000Ft-ért, mivel Ő újított teljes konfigot, komolyabbat. Még nem fizettem neki, de tanácstalan vagyok sajnos...

2022. aug. 25. 13:39
 15/15 anonim ***** válasza:
vidd neki vissza teszteljétek játékok alatt benchmarkok alatt (furmark pl)ha nála is hibázik akkor pénzt ne adj érte,,
2022. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!